Top
 
Yoldayız / 2014 LAHR ERNEST KARAVANMARKET

Almanya Lahr şehri yakınlarındaki  Europark eğlence merkezine yaklaşık on kilometre mesafede bulunan bu karavan markete 2012  Romantik Strabe    gezimiz sırasında uğradık ve alışveriş yaptık.

2014 yılı gezmizde Freiburg kara ormanlar bölgesinde Tetesee gölü kenarında  Camping Weiherhof  ta konaklarken Ernst karavan marketi yakın olduğundan tekrar alışveriş için ziyaret etmiştik.

Özellikle Hoby marka karavanları görmek isteyen arkadaşlar burayı ziyaret edebilirler.

Ernst marketi oldukça büyük bir alan üzerine kurulu. Hobb ,Fendt ve Laıka karavan markalarının avrupadaki en büyük bayilerinden biri.

Aynı zamanda teknik servis hizmetide vermekteler.Ancak genelde yoğun olduklarından servis hizmeti için önceden randevu almanızı öneririm.Toplu alışverişlerde yurt dışından geldiğinizi   söylerseniz iskonto yapıyorlar.

Bu karavan marketi ziyaret etmek için en güzel kamp alanı Almanya’nın en güzel kampinglerinden biri olan Ferienparadise da konaklamanızı ve yakın çevrede avrupanın en büyük eğlence parklarından biri olan Europark ‘ı ve yakındaki   Vine Route  rotasının en güzel şehri Colmar’ı gezmenizi tavsiye ederim.

Sorry, the comment form is closed at this time.